Exaity

W Exaity zajmowałam się projektowaniem i wykonaniem grafik do aplikacji interaktywnych, gui, hud'ów i interface'ów. Poza tym teksturowaniem obieków do gier 3D jak i pomocą w tworzeniu map do gier i oraz projektowania zasad ich działania oraz kolejnych poziomów, konceptami i wykonaniem gier 2D wraz z animacjami i hudem a także ogólną obróka graficzną zdjęć, reklamami i identyfikacją wizualna firm.

Jako Lead Artist oceniałam i nadzorowałam pracę własnego zespołu, jednocześnie wykonując wszystkie swoje poprzednie zadania.Mercedes Benz

Aplikacja promująca najnowszy model Mercedesa podczas turnieju Mercedes Trophy 2014. Aplikacja pozwalała zapoznać się i skonfigurować model 3D Mercedesa.

Tekstury do modelu 3D mercedesa, projekt i wykonanie interface'u w stylistyce strony internetowej Mercedesa.Sky Tower Wrocław

Stała współpraca z galerią wrocławską Sky Tower.
Gry interaktywne na najwiekszych ekranach bezdotykowych w Europie.

Projekt i wykonanie ilustracji, przygotowanie grafiki oraz animacji.THUST Manufaktur

Interaktywna gra THUST, stworzona na Oktoberfest 2015 we Wrocławiu dla thust Manufaktur.

Pełna oprawa graficzna gry.Viessmann

Projekt ekologicznych rozwiązań dla domu firmy Viessmann, ukazany na modelu 3D, który jest w pełni rozkładalny na części i umożliwia wyodrebnienie elementów grzewczych z pełnymi opisami. Użytkownik może sam konfigurować budynek według własnego pomysły, by sprawdzić jaką oszczędność energetyczną dadzą wybrane moduły.

Tekstury dla budynku, wyposażenia, przekrojów budynku, podłoża i elementów grzewczych.Basto Media Inc.

Stała współpraca z Kanadyjską firmą Basto Media Inc, zajmującą się promowaniem i tworzeniem komiksów internetowych oraz aplikacji mobilnych.

Design stron www i aplikacji mobilnych, plansze komiksowe, banery, grafika reklamowa.Roben | Ceramika budowlana

Gra na konkurs z Mariuszem Wlazłym, w którym do wygrania sa piłki z autografem.
Konkurs z grą trwa przez cały rok 2015.

Design, projekt interfejsu, przygotowanie grafiki.

GRA ONLINE